معماری
خانه / اخبار و رویدادها / افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای ۹۶-۹۵

افتتاحیه المپیاد درون مدرسه ای ۹۶-۹۵

به منظور ایجاد محیطی شاد و با طراوت و همچنین تبلور استعدادیها دانش آموزان در  زمینه تربیت بدنی یکی از طرح هایی که در دبیرستان بشارت با جدیّت کامل در مرحله اجرا قرار گرفته است المپیاد درون مدرسه ای میباشد  که افتتاحیه آن با حضور مسئولین استانی  و شهرستانی در روز چهارشنبه مورخه ۹۵/۸/۱۲ اجرا گردید . در این مراسم ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت گردیدسپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران نواخته شد بعد از آن هیئت های ورزشی رژه رفتند و مدیر مدرسه  و مهمانان و کارشناسان استانی و شهرستانی هرکدام در خصوص اهمیت  برگزاری المپیاد درون مدرسه ای مطالبی را مطرح و سخنرانی نمودند . درپایان نیز با برافراشته شدن پرچم المپیاد و حرکات نمایشی تعدادی از دانش آموزان در رشته رزمی کاراته مراسم به پایان رسید.

راهنما

• پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید.
• فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
• در صورت دانلود نشدن فایل شما میتوانید برای رفع این مشكل در آخر فایل دانلود خود علامت سوال ؟ قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
• فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار WinRar و یا مشابه آن استفاده کنید.
• فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها همگی را درون یک پوشه قرار داده و سپس اقدام به بازگشایی آنها از اولین فایل نمائید.
• چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. در فایل های بسیار حجیم که به چند بخش تقسیم شده اند دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
• فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا UltraIso بر روی سی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند.

مشخصات

سیستم مورد نیاز

در صورت نیاز فایل به رمز از www.besharatschool.ir استفاده کنید.

درباره ی دبیرستان بشارت آستانه اشرفیه ( دوره اول متوسطه )

همچنین ببینید

تغییر در برنامه امتحانی کتبی نوبت اول

ضمن عرض تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی  به استحضار میرساند به علت تعطیلی مدرسه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *