معماری
خانه / اخبار و رویدادها / نمایشگاه جشنواره خوارزمی

نمایشگاه جشنواره خوارزمی

به همّت و تلاش آقای موسوی دبیر محترم درس کاروفناوری دبیرستان بشارت ( دوره اوّل متوسطه ) نمایشگاهی از دست ساخته های دانش آموزان در غالب جشنواره خوارزمی در دبیرستان بشارت برپا گردید . از این دست ساخته ها  کلیۀ دانش آموزان مدرسه و  همچنین اولیاء و مسئولین مربوطه ای که به مدرسه مراجعه نموده بودند بازدید به عمل آوردند . ایجاد انگیزه وشکوفایی استعداد های بالقوۀ دانش آموزان ، از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بوده است .

لینک های دانلود

تصاویر نمایشگاه

راهنما

• پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید.
• فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
• در صورت دانلود نشدن فایل شما میتوانید برای رفع این مشكل در آخر فایل دانلود خود علامت سوال ؟ قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
• فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار WinRar و یا مشابه آن استفاده کنید.
• فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها همگی را درون یک پوشه قرار داده و سپس اقدام به بازگشایی آنها از اولین فایل نمائید.
• چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. در فایل های بسیار حجیم که به چند بخش تقسیم شده اند دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
• فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا UltraIso بر روی سی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند.

مشخصات

سیستم مورد نیاز

در صورت نیاز فایل به رمز از www.besharatschool.ir استفاده کنید.

درباره ی دبیرستان بشارت آستانه اشرفیه ( دوره اول متوسطه )

همچنین ببینید

تقدیر از دانش آموزان برتر

دردهه فجر ۹۵ در مراسمی موسوم به جشن انقلاب علاوه بر برگزاری برنامه های مختلف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *